droszler | 2007. március 14 20:01:32 | kosárlabda |
Lami-Véd Körmend - UNIVER KSE
1-0 90-62 (27-10, 19-17, 27-14, 17-21)

Ledoux 19/6, Fodor M. 9, KLeslie 18/6, Vavra 8, Ferencz 20/18, Kutasi 8/3, Metelski 6, Máté 2

Edzõ: Sabáli Balázs, Zsebe Ferenc

A körmendi sérültek továbbra is "civilben" a kispadon. A Magyar Kupa negyeddöntõre mindkét csapat készült. A körmendiek a két bajnoki vereségért szerettek volna visszavágni, a Kecskemét a kupában szeretne a gyengébb bajnoki szereplésén javítani. A mérkõzés elején a a hazaiak taktikája vált be. Gyors támadások, indítások, mely eredménye 10-0. A Kecskemét a hatodik percben Lopatka révén szerezte elsõ pontjait. Nagy kedvvel játszottak a hazaiak és folyamatosan húztak el. Meszlényi Róbert folyamatos cserékkel próbálkozott sikertelenül. A 19 pontos félidõ után sem álltak le a körmendiek. Ledoux utolsó másodpercben a gyûrûre húzott zsákja hiányzott csak a 30 pontos különbséghez.