droszler | 2007. május 29 20:24:03 | kosárlabda |
Lami-Véd Körmend - Szolnoki Olaj KK
0-2 60-65 (22-13, 11-20, 10-15, 17-17)

Mujanovics 22/9, Fodor G. 2, Kutasi 10/6, Ferencz 5/3, Vavra 18/3, Trummer 3/3, Metelski -

Edzõ: Sabáli Balázs, Zsebe Ferenc

Jól kezdett a Körmend. Mujanovics és Vavra volt elemében. Jelentõs elõnyre tettek szert a hazaiak az elsõ negyed végére. A második negyed elején több figyelmetlenséget követett a a Körmend, melyet a Szolnok pontos, gyors támadásokkal büntetett. Egy 10-0-ás rohammal át vették a vezetést. Ekkor még egyenlíteni tudott a negyed végére a Körmend (33-33). A harmadik negyed ismét szolnoki rohamokkal kezdõdött, melyre a Körmend nem tudott válaszolni. Egyre inkább kiütközött a hazai játékosokon a fáradtság. A Szolnok "hosszan" játszva rendre eredményesen fejezte be a támadásokat és ötpontos elõnyre tett szert. Küzdött a Körmend, de az ötpontos elõnyt a Szolnok a mérkõzés végéig taktikusan megtartotta. A három nyert mérkõzésig tartó páros csatában 2-0-ra vezet a Szolnok. Szombaton a harmadik mérkõzésen, akár a bajnoki címet is megszerezhetik.