Könyvtárosi álláslehetőség

tuboly | 2010. december 06 17:36:42 | intézmények |
Körmendi Kulturális Központ és Faludi Ferenc Könyvtár

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet
Faludi Ferenc Könyvtár

könyvtáros
munkakör betöltésére.
A közalkalmazotti jogviszony idõtartama:
határozatlan idejû közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidõ
A munkavégzés helye:
Vas megye, 9900 Körmend, Batthyány-Strattmann László utca 4.
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetõi megbízással járó lényeges feladatok:
könyvtárosi tevékenység: elsõsorban formai-, tárgyi feldolgozó munka végzése
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
 Fõiskola, könyvtáros,
 SZIKLA21 Integrált Könyvtári Rendszer ismerete - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
 Büntetlen elõélet
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
 Szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló oklevél másolata, erkölcsi bizonyítvány
A munkakör betölthetõségének idõpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követõen azonnal betölthetõ.
A pályázat benyújtásának határideje: 2010. december 27.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Mecsériné Doktor Rozália nyújt, a 94/410-105 -os telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
 Postai úton, a pályázatnak a Körmendi Kulturális Központ és Faludi Ferenc Könyvtár címére történõ megküldésével (9900 Körmend, Batthyány-Strattmann László utca 4. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplõ azonosító számot: 40/2010, valamint a munkakör megnevezését: könyvtáros.
 Személyesen: Mecsériné Doktor Rozália, Vas megye, 9900 Körmend, Batthyány-Strattmann László utca 4. .
A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A jelentkezési határidõ után azonnal.
A pályázat elbírálásának határideje: 2010. december 28.
A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
 Körmend Város Honlapja, www.kormend.hu - 2010. december 6.
 Faludi Ferenc Könyvtár Honlapja, www.konyvtar.kormend.hu - 2010. december 6.

Lakossági kapcsolatok

központi e- mail: kormend[kukac]kormend.hu
központi telefonszám: 94/592-900
fax: 94/410-623
cím:
Körmendi Közös Önkormányzati hivatal,
9900 Körmend, Szabadság tér 7.