droszler | 2003. október 04 18:26:20 | kosárlabda |
Marc-Körmend - MAFC-Újbuda
75:55: (24:12, 13:19, 20:8, 18:16)

Trummer 22/12, Ike 17/3, Nixon 11/3, Mujanovics 7/3, Lóránt 12/3, Vavra 2, Kutasi 2, Ferencz 2, Keresztes -

Elkezdte a Marc-Körmend is. Kangyal két hárompontost süllyesztett el az első két percben, a Körmend némi bizonytalanság után Ike, Trummer és Nixon is bemutatta ezt a képességét. Az ötödik percben 16:6 állt az eredményjelzőn. Időt is kért Mehmevics edző. A helyzet nem változott. A MAFC szabálytalanságokkal próbálkozott, de Trummer pontosan hajtotta végre a büntetőket. A 9. percben 24:12 állt az eredményjelzőn. Kiegyenlített küzdelem folyt a második negyedben. Pályára lépett Vavra és Kutasi is. A Körmend több helyzetet kihagyott, feljött az Újbuda. A 17. percben 32:26. Ike látványos labdavezetéseivel eredményes támadásokat vezetett a Körmend 19. perc 37:28. Hat másodperc volt hátra, amikor Bakonyit üresen hagyták, aki egy hárompontossal közelebb hozta a MAFC-ot. 37:31-el vonultak a csapatok pihenőre.
Két sikertelen körmendi triplakisérlet után Ike, Majd Bakonyi talált be. A 23. percben az addig hibátlanul játszó Lóránt Péter "találták" meg a játékvezetők 40 másodperc alatt három fault fújtak a fiatal centernek. Zsebe Ferenc le is cserélte. A 25. percben Mujanovics is betalált távolról, majd Nixon volt eredményes. A 26. percben 50:36 állt az eredményjelzőn. Percekig nem esett kosár, majd a Körmend jött ki előbb a gödörből 29. perc 54:39. A negyedet Trummer hárompontosa zárta 57:39.
A negyedik negyed Ike és Nixon kosaraival kezdődött, 62:42-re nőtt a különbség. Lóránt hárompontosa után a 36. percben 68:48. Trummer hérompontosa után lehetőséget kaptak a körmendi fiatalok is.

Albacomp--Marso-Nyíregyházi KK 105-81 (29-11, 24-16, 20-28, 32-26)