Budapesti Őszi Fesztivál 2003
droszler | 2003. október 17 10:22:13 | kultúra | | |
Program 10.17 17:00 Határok nélkül KM Vármegye Galéria 18:00 PONT:ITT:MOST KM Kálvin tér 19:00 Egressy Zoltán: 4x100 SZ Merlin Színház 20:00 Cirkuspiloterna/Cirkus Cirkör (S) T-CIR Trafó 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: H.U.D.I. (Mozgó Ház Ex) SZ-T A Gyár 20:00 Public Art Est Kultiplex 21:00 XII. CÖKXPON AMBIENT FESZTIVÁL Millenáris 10.18 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN Lehel Csarnok 18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 19:30 Anouk van Dijk (NL) T MU Színház 19:30 Trio Animae (CH): Souls in the dark Z Márványterem 20:00 Lendvay Kamilló: A tisztességtudó utcalány O Átrium mozi 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Pintér Béla Társulat SZ Szkéné Színház 22:00 Egressy Zoltán: 4x100 SZ Merlin Színház 10.19 08:00 Fogyasztható művészet [Zab-Art] Csurka Eszter - kenyérszobrok Az Első Bécsi Zöldségzenekar (A) koncertje Várfok Galéria és a Fény utcai piac 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN MAG-HÁZ 19:30 Anouk van Dijk (NL) T MU Színház 19:30 Concerto improvisé Z ELTE 20:00 Ágens: Meus Z A38 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Artus - Goda Gábor társulata SZ Artus Stúdió 20:00 Lendvay Kamilló: A tisztességtudó utcalány O Átrium mozi 10.20 15:00 Nyílt nap a C3-ban C3 18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Frank Wedekind: A TAVASZ ÉBREDÉSE SZ Merlin Színház 22:00 Nonsense madrigals Z Rudas fürdő 10.21 Réth Alfréd életmű-kiállítás Budapest Galéria 10:00 Napjaink magyar és lengyel drámairodalma IR Bárka Színház 16:00 Bohémia Merlin Színház 18:30 "Kérdés a jövő évre" T Merlin Színház 19:30 Steve Reich (USA) Budapesten Z Zeneakadémia 20:00 Kortárs Japán estek (J) TP MU Színház 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Frenák Pál Társulat T Trafó 20:00 Public Art Est Kultiplex 10.22 17:00 Beszélgetés az Erzsébet téri Gödörben a Gödörről Gödör 18:00 Rebecca Major performansznap P Ludwig Múzeum 18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 20:00 Kortárs Japán estek (J) TP MU Színház 21:00 e-jam Z-KM Gödör 10.23 19:00 Barbara L. - Képek anyámról T Thália Színház Új Stúdió 20:00 MK (I) T Trafó 20:00 Public Art Est Kultiplex 20:00 ETNO Zenei Fesztivál 2003 MU Színház 10.24 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN Nemzeti Filharmónia, Hagyományok Háza, Ludwig Múzeum Új Épülete 19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Bárka Színház SZ Bárka Színház 20:00 CORPORATION - kísérleti zajzenei fesztivál Z Gödör 20:00 ETNO Zenei Fesztivál 2003 MU Színház 20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 10.25 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN Népliget Autóbusz pályaudvar, Siemens ház 13:55 A RÁDAY Folyóirat fesztivál Ráday utca 18:00 PETER ERSKINE (USA) WORKSHOP Dózsa Művelődési Ház Színházterme 19:00 Hamvai Kornél: Headsman's Holiday SZ Merlin Színház 19:00 Fesztivál Klub-Busz - Pörögd be a várost! Szabadtér 19:30 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Stúdió "K" Forgách András: A GÖRÉNY DALA SZ Stúdió "K" 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 10.26 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN Millenáris park 18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 19:00 Hamvai Kornél: Headsman's Holiday SZ Merlin Színház 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: MALADYPE-Találkozások Színháza SZ Szkéné Színház 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 21:00 Peter Erskine (USA) / Budapest Jazz Orchestra / NEO Z A38 10.27 18:00 LOVÁSZ IRÉN (ÉNEK) LŐRINSZKY ATTILA (NAGYBŐGŐ) Lapidárium 19:30 Az Új Dimenzió Műhely (Szakcsi Lakatos / Kathy Horváth / Babits) és Klenyán Csaba estje Z Merlin Színház 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Ladjánszky Márta: PALLOS Nagy Andrea: KINESPHERE -ANGYALTÉR T Trafó 20:00 Eötvös Péter: Music for New York T Nemzeti Táncszínház 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 21:00 Erik Truffaz Quartet (CH) C A38 10.28 19:00 Csarnok 21 tánccsoport T Nemzeti Táncszínház 19:00 KODÁLY ÖSZTÖNDÍJAS ZENESZERZŐK KONCERTJE Márványterem 19:30 Arditti Quartet (GB) Z Tivoli 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Szabó Réka: VÉLETLEN SZ MU Színház 20:00 Public Art Est Kultiplex 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 22:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Pont Műhely SZ MU Színház 10.29 19:00 Grunwalsky Ferenc: Táncalak F Uránia 20:00 Teatrino Clandestino (I) SZ Trafó 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 10.30 18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Közép-Európa Táncszínház / ORFEUSZ T "Bethlen" Kortárs Táncműhely 19:30 Sáry László lemezbemutató koncertje: Tánczene Z MTA Roosevelt 19:30 Cie Bud Blumenthal (B-Szenegál) T Bárka Színház 20:00 Hajnóczy Csaba: Kánon, Patti Smith Lovai Z A38 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 10.31 18:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 19:00 Mágnes Klub - koncert és lemezfelvétel Z Márványterem 20:00 Metallics francia kortárs rézfúvószene Z Híradó 20:00 DJ Fesztivál Kultiplex 22:00 Cie Bud Blumenthal (B-Szenegál) T Bárka Színház 11.01 BESZÉLGETÉS: A THALIA ÉS THALHEIMER BUDAPESTEN, MOLNÁR FERENC LILIOMJÁVAL nincs 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN Orczy fúrum városközpont 19:00 Pintér Béla és Társulata SZ Nemzeti Színház Stúdió Színpada 19:00 Angyali utazás T Merlin Színház 19:30 Chor und Orchester der Pannonischen Philharmonie (A) Z Zeneakadémia 20:00 Jean-Claude Gallotta / Groupe Emile Dubois (F) T Trafó 20:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Krétakör Színház Marius von Mayenburg: A HIDEG GYERMEK SZ Millenáris 20:30 Válogatások a magyar avangárd- és kísérleti film történetéből F Örökmozgó Filmmúzeum 11.02 10:00 A BUDAPESTI ŐSZI FESZTIVÁL PROGRAMJAI AZ "ÉPÍTÉSZET HÓNAPJÁHOZ" ÉS A "KÖZBEN" CÍMŰ KIÁLLÍTÁSHOZ KAPCSOLÓDÓAN Budapest Aréna 19:00 Molnár Ferenc: Liliom A Thalia Theater Hamburg előadásában SZ Vígszínház 19:00 VIII. Soros Stúdiószínházi Napok: Jászai Mari Színház, Tatabánya Friedrich Dürrenmatt: PLAY STRINDBERG SZ Merlin Színház 20:00 DÉRI GYÖRGY CSELLÓESTJE Kultiplex 2003. Budapesti Fesztiválközpont Kht forrás és további információ: Fesztiválcity |
Lakossági kapcsolatok
központi e- mail: kormend[kukac]kormend.hu
központi telefonszám: 94/592-900
fax: 94/410-623
cím:
Körmendi Közös Önkormányzati hivatal,
9900 Körmend, Szabadság tér 7.
központi telefonszám: 94/592-900
fax: 94/410-623
cím:
Körmendi Közös Önkormányzati hivatal,
9900 Körmend, Szabadság tér 7.
Hasznos információk
Programok
2024.március 29. péntek
H | K | Sz | Cs | P | Sz | V |
1 |
2 |
3 | ||||
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
Legfrissebb
- Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!
- Színházi előadás
- Kiállítás megnyitó
- Rendörségi hírek
- II. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatverseny
- Változik a Körmendi Közös Önkormányzati Hivatal ügyfélfogadása
- Autó motortere égett Körmenden
- Rendőrségi hírek
- ETCS vonatbefolyásoló rendszert épít ki a GYSEV
- XIV. Tavasz ünnep
- Rendőrségi hírek
- Kóbor kutya keresi gazdáját
- Rendőrségi hírek
- Lezárt akta
- Forgalomkorlátozás Szombathelyen
- A Lasko ment tovább
- Rendőrségi hírek
- Hóátfúvás nehezíti a közlekedést továbbra is Vas megyében
- Pályázati felhívás
- Utinform jelentés
- Gysev közlemény
- Savaria Filmszínház műsora