droszler | 2017. október 30 19:10:31 | sport |
- Körmendi DMTE

26-29 (12-15)

Veszprém, Wartha Sportcsarnok, 70 fő.
JT: Gadányi Tibor, Szabó Tibor

Körmend: Anek Janka-Török Eszter(5), Bokor Kinga(2), Adorján Kinga(3), Kiskós Kitti(3), Cser Kitti(2), Benedek Ágnes(9).
Csere: Mannhertz Vanda(5), Horváth Diána, Herczeg Kata, Szalai Lili, Zsiga Réka.

Támadásban jól, védekezésben viszont gyengébben kezdtünk. Bár az előny nálunk volt a hazaiak 1-2 gólnál távolabb nem engedtek minket (18.perc 8-10). Ebben az időszakban nem a jó védekezésnek, hanem a jó kapusteljesítménynek és az ellenfél hibáinak köszönhettük a vezetésünket. A játékrész hajrájában kicsit határozottabbak lettünk, így a mérkőzés képéhez képest magabiztos előnyt szereztünk.
 Fordulás után pontosabbak lettünk elöl így lassan tudtuk növelni az előnyünket (42.perc 17-22). A védekezésünk is hatékonyabb lett így magabiztosan érkeztünk a végjátékra, amit ennek ellenére a veszprémiek nyertek. Ez azonban nem veszélyeztette a győzelmünket.
A múlt heti gyenge teljesítmény után jól jött ez a siker!

Ifi: Veszprém Pannon SE-Körmendi DMTE 26-35 (13-17)