droszler | 2017. november 27 18:40:59 | sport |
Körmendi DMTE - Komárom VSE
29-24 (16-11)

Körmend, Rendészeti sportcsarnok, 50 fő.

JT:Szőlősi Dalma,Szőlősi Stella.

Körmend: Anek Janka-Török Eszter(4), Adorján Kinga(7), Kiskós Kitti(5/3), Cser Kitti(3), Benedek Ágnes(1), Gerczeg Kata(2).
Csere:Bokor Kinga(7/3), Horváth Diána, Szalai Lili, Őri Tünde, Zsiga Réka.

Jól kezdtük a mérkőzést gyorsan lőttük a gólokat és jó védekezésünknek illetve az ellenfél hibáinak jóvoltából a 14. percre már 9-3 volt az eredmény. A félidő végére ugyan közelebb jött a vendég csapat, de időkérés után biztos előnnyel mehettünk pihenni.
A második felvonásban egy kicsit álmosabban kezdtünk, aztán mindenki magához tért és a 41. percre úgy nézett ki, hogy eldőlt a mérkőzés (24-15). Ebben a hiszemben a koncentrációnk alábbhagyott, a komáromiak pedig megérezték a lehetőséget és gyorsan felzárkóztak 3 gólra (55. perc 26-23). Azonban még volt némi tartalék a lányokban, így 3-1-re nyerve a végjátékot sikerült itthon tartani a nagyon fontos két pontot.

Ennyi akarással jobb helyen állhatnánk a tabellán!

Ifi: Körmendi DMTE-Komárom VSE 17-16 (8-10)