droszler | 2005. május 07 20:04:42 | kosárlabda |
Marc-Körmend - Gunaras KC Dombóvár
76-60 (13-21 19-18 18-8 26-13)

Ferencz 13, Kutasi 7, Vavra 15, Grebenár 10, Cubela, Érsek 12/6, Tóth G. -, Vidacak 4

Edzõ: Sabáli Balázs

Megemlékezéssel kezdõdött a mérkõzés. Ismét eltávozott egy kosárlabdázó közülünk. Molnár László az elsõ bajnokságot nyerõ csapat tagja május 6-án hunyt el.

A körmendi csapat a MAFC elleni elsõ negyedbeli formáját "tartósította". Nem mentek be a távolik, a közelik, de még a bûntetõk sem. (Vidacak hatból egyet dobott be!!!). A 7. percben 5-14 állt az eredményjelzõn. Sabáli Balázs idõt kért, de ez sem hozta jobb formába a csapatot. A 17. percben 13 pontra nõtt a dombóvári különbség. ( ekkor 23 %-os dobóteljesítmény állt a statisztikusok számítógépén)
A Dombóvár is "leeresztett" a Körmend Cubela pontjaival csökkentett hátrányából. A félidõben már csak 7 ponttal vezetett a vendégcsapat.
A második félidõre formát "cseréltek" a csapatok. A Dombóvárnak sikerült 6 perc alatt három (!) pontot dobnia, de a negyedben is csak nyolcig jutottak. A Körmend a 26. percben fordított az eredményen és folyamatosan növelve elõnyét végül 16 pontos gyõzelmet aratott.