droszler | 2005. június 01 20:00:28 | kosárlabda |
Marc-Körmend - Marso NYKK
99-82 (21-19 32-17 20-25 26-21)

FERENCZ 19/15, KUTASI 20/12, Grebenár 10, Vavra 15/3, Cubela 15/3, Vidacak 20/3, Érsek -, Réti -

Edzõ: Sabáli Balázs

A hazaiak számára tétnélküli mérkõzést jobban kezdte a Nyíregyháza. A 4. percben 8-11-nél idõt is kért Sabáli Balázs. Ezt követõen Ferenc és Kutasi hárompontosával átvette a Körmend a vezetést. A második negyedben nagyobb sebességre kapcsoltak a hazaiak, 5 perc alatt 16-6-os sorozattal elléptek 37-25-re. A lendület kitartott a negyed végéig 20. perc 53-36. A harmadik negyedet Ferencz két hárompontosa vezette be, ezt követõen "szigorú" õrzõt kapott Pavlovics személyében, míg Kutasit Ádám Béla próbálta meg többször sajátos eszközökkel megállítani. Szerencsére a "Jugoszláv iskola" veteránjainak ez csak idõlegesen sikerült. A Körmend újra 17 pontra növelte elõnyét és gyõzelemmel búcsúzott a hazai mintegy 300 nézõtõl.

Szombaton a 2004/2005-ös bajnokság zárómérkõzésére Zalaegerszegre a ZTE KK-hoz utazik a csapat